Об'єднання Сварожичи, маючи конституційну більшість, 3 мільйони українців, стає на варті своєї Конституції та єдиного на Русі Рідного слов'яно-арійського ЗМІ – ТК "Сварожичи". Це дає можливість не тільки працювати без перешкод реально незалежному та об'єктивному медіа ресурсу (використовуючи Ведичні закони наших Предків – інформація має право на існування, якщо вона підтверджена трьома джерелами), а й вирішувати за допомогою нього життєво необхідні як свої завдання, так і Духовно-Родової Держави Русі! Продовжуємо отримувати посвідчення "Сварожич". Докладніше>>

Відповідно до концепції ТК, ретельно підібрана відеопродукція транслюється із повторами. Такий спосіб мовлення дає телеглядачеві більше можливостей здобувати потрібні знання з маси інформаційних потоків.
Наявність в ефірі ТК "Сварожичи" соціальних телепроектів світового значення, сприяє додатковій освіті, пропаганді здорового способу життя, гармонії людини з природою та об'єднанню навколо нашого ЗМІ - ЛЮДЕЙ, ЩО НЕ ВТРАТИЛИ СВОЮ ЛЮДСЬКУ ГІДНІСТЬ І РОДОВУ САМОСВІДОМІСТЬ.